Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Servis
Servis
Dodano: 2010-03-16, Liczba odsłon: 18164

Zespół powstał w 1997 roku. Założycielem i liderem od początku jego istnienia był Cezary Kożan. Swoje pierwsze kroki muzyczne, jak prawie każda startująca grupa artystyczna stawiali na niewielkich imprezach oraz na miejskich koncertach.

 W 2000 roku do wspołpracy z zespołem dołączył Łukasz Jakończuk (do chwili obecnej członek zespołu)co tchnęło nowe życie i nowy wymiar w rozwijającą się już pełną parą grupę.Ten utalentowy muzycznie chłopak zaczął komponować nowe aranżacje. Przy współpracy lidera zespołu Cezarego piszącego słowa do powstałej muzyki.

 W 2000 roku SERVIS wydał pierwsza solową płytę: WAKACJE, LATO MY.Tytyłową piosenką zespół w 2001 roku na festiwalu w Ostródzie zajął pierwsze miejsce w kategorii DEBIUTY. Fakt ten dodał wiary we własne umiejętności i chęci udoskonalania własnego repertuaru.

Pozostałe osiągnięcia zespołu:
- I mikrofon- Nagroda za najlepszy utwór : wakacje, lato, my- Festiwal
Disco Lublin 2001 r.
- Złoty mikrofon 2009r dla najlepszego zespołu-Festiwal Disco/Dance-
Opole 2009r
- Nutka- wyróżnienie za najlepszy teledysk- Ona- Łeba 2009

W chwili obecnej SERVIS święci triumfy na imprezach miejskich, festynach, dniach miast oraz ostatnio - największych dyskotekach w całej Polsce. W chwili obecnej zespół nagrywa materiał do kolejnej płyty.Chłopakom na scenie towarzyszą świetne tancerki.
 

Oficjalna strona zespołu: www.zespolservis.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.6/10 (117 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2021 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com