Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Long & Junior
Long & Junior
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 18687

Rok 1996 był rokiem przełomowym dla grupy long&junior. w tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspólne wariackie i jednorazowe pomysły zaowocowały wspólnymi występami w wielu klubach i dyskotekach. W roku 2000 pojawił się pomysł zrobienia pierwszego muzycznego projektu
no....i zaczeło się.

Wspólny stary dobry znajomy "Thomas" 1/2 duetu I&I i zarazem producent muzyczny podał nam rękę i wpuścił nas do studia pod czujnym okiem Rafała "Rafalskiego", to wtedy właśnie powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie "J.A.Z.D.A." Singiel ten stał się bardzo popularny wśród wielu klubowiczów na terenie kraju, a w póżniejszym czasie okazało się, że i poza jego granicami, w wielu krajach europejskich gdzie bawi się polonia. Sukces jak i zarazem chęć kontynuacji kolejnych produkcji zaowocowała kolejnym singlem pt."Helenka" który stał się jak obecnie pokazuje historia jednym z kultowych hitów w wielu klubach. Następny singiel i zapał jaki rozkręcał Longa i Juniora owocuje wydaniem pierwszego longplaya o tytule "No I Zaczęło Się". Płyta zawiera 15 kawałków w tym remix "Helenki". Na całej płycie znajdują się jeszcze dwa nagrania które ukazały się na singlu to "Kobiety" oraz "No Women No Cry".

  Po krótkim oddechu ukazuje się w roku 2004 "Tańczyć Chcę". Łatwo policzyć aż dwa lata czekał w kolejce, żeby stać się wielkim hitem. Na temat "Tańczyć Chcę" nakręcono wiele ciekawych filmów na "You Tube" i wielu innych portalach. W/w hit bawi do dzisiaj pełną mocą każdego kto kocha tańczyć i nie tylko. W 2007 roku long&Junior ponownie wchodzą do studia i zaczynają pracę (he he he) nad nowym materiałem muzycznym. Kontynuacją hitu "Tańczyć Chcę" jest "Śpiewać Uczę Się".

 Na kolejny singiel nie trzeba było długo czekać, na koniec wakacji 2007 ukazuje się "Uśmiechnij Się". O popularności tego nagrania można by pisać poematy.......Idąć za ciosem L&J wydają kolejny mega hit "Polskie Party.Pl". W roku 2009 ukaże się nowa płyta która z całą pewnością stanie się bestselerem na rynku muzyki Dance w kraju i za granicą. Począwszy od kilku lat grupa gra wiele koncertów i można ją zobaczyć w wielu klubach krajowych jak i europejskich. Jeszcze w roku 2009 przewiduje wyjazd za wielką wodę.

Dodatkowo grupę uzupełnia człowiek o pseudonimie DJ SEBA czyli Sebastian Leś bez którego koncerty grupy long & junior nie miałyby profesjonalnej oprawy muzycznej. dzięki niemu grupa Long & Junior nie zapomina mikrofonów sprzętu oraz trafia spokojnie do domu. Za co serdecznie mu dziękujemy.

 

Oficjalna strona zespołu: www.longjunior.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.2/10 (147 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star



© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com