Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Itex
Itex
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 20210

W trzyosobowym składzie zespół ITEX działa nieprzerwanie od 1992 roku. Andrzej, Darek i Marek, to trójka przyjaciół dzielących jedną ,wspólną pasję jaką jest muzyka. Najważniejszymi osobami w zespole są Andrzej i Darek, którzy są w zespole od początku.

Andrzej Kopeć - pełni ważną rolę konferansjera, wodzireja, układa program na każdą imprezę dbając, aby była poprowadzona w wyjątkowy sposób i w odpowiednim klimacie .Gra na keyboardzie, werblu , akordeonie i wspomaga wokalnie. Autor tekstów i muzyki. Zajmuje się sprawami organizacyjnymi zespołu.

Dariusz Pianka - czołowy wokalista w zespole dbający o wyraz artystyczny wykonywanych utworów z wyjątkowa barwą głosu potrafi odnaleźć się w każdym repertuarze .Gra na keyboardzie, tamburynie i akordeonie. Pomaga przy tworzeniu muzyki i dba o sprzęt muzyczny zespołu.

Marek Karwowski - Mistrz akordeonu. Doskonale czujący się w klimatach weselnych, jak również w światowych standardach. Młoda krew w zespole nadająca wiele dynamiki w oprawie muzycznej imprez. Udziela się wokalnie.

A tak naprawdę wszyscy stanowimy jeden zgrany zespół. Na imprezach rozumiemy się bez słów a muzyka jest naszym hobby.
bo chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi : aby lubić to co się robi.

Przez przeszło 16 lat działalności zespół ITEX zagrał blisko tysiąc różnego rodzaju imprez:

  • wesela,
  • koncerty,
  • studniówki,
  • bale,
  • festyny,
  • dancingi,
  • choinki
  • czy koncert w Kościele.

Zespół grał w wielu miejscach w całej Polsce a zdobyte doświadczenie procentuje różnorodnością repertuaru i hołdowaniu zasadzie „muzyka przyjazna dla ucha i do tańca".

Od 2001 roku zespół ITEX charytatywnie wspomaga WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY na koncertach w GOK-u w Zbójnej.

Debiut telewizyjny zespołu ITEX to teledysk emitowany w TV POLSAT nakręcony do utworu p.t. „SAMBA MAGDALENA" ,który przez wiele tygodni utrzymywał się w czołówce list przebojów. Łomżyński tygodnik „Kontakty" napisał "Refren piosenki zespołu ze Zbójnej nuci cała Polska".
 

Oficjalna strona zespołu: www.itex.media.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.9/10 (136 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com