Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Factor
Factor
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 23252

W skład zespołu Factor wchodzi: Mariusz Wiśniewski – pseudonim Maniek, Przemysław Leleń – pseudonim Phemas. Historia zespołu sięga roku 2000, a jego założycielami są Mariusz i Jarek.

Pierwszy teledysk zespół został nakręcony do utworu pt. „Rozpalony” i miał swoją premierę w kultowym programie Disco Polo Live. W tym samym roku powstał nieoficjalny materiał, który niestety nie został wprowadzony na muzyczny rynek.

W 2003 r. Factor, jako debiutant, uświetnił swoim występem Ogólnopolski Festiwal Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie, prezentując po raz pierwszy piosenki z kasety o tytule „Nie będę sam”.

W 2004 r. w zespole dochodzi do zmian personalnych i tym samym grupę opuszcza Jarek, a jego miejsce zajmują Przemek i Daniel. W historii zespołu następuję okres wzmożonej pracy, chłopaki dają wiele koncertów i uparcie pracują nad swoją pozycją w świecie muzyki disco polo.

W 2006 roku szeregi zespołu Factor opuszcza Daniel, którego przez kilka miesięcy zastępuje Łukasz – pseudonim Pomas. Pod koniec 2006 roku do stałego składu zespołu dołącza Marek z Ciechanowa.

Od roku 2008 Factor stanowi Mariusz i Przemek, a podczas koncertów wspiera ich grupa tancerzy. Do największych hitów formacji zaliczamy piosenki: „Jedna Ty”, „Piana”, „Balanga”.

 

Oficjalna strona zespołu: www.factor.wpu.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.5/10 (126 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com