Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Diadem
Diadem
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 21513

Zespól Diadem istnieje już ponad dziesięć lat. Powstał w 1996 roku. Początkowo tworzyli go dwaj bracia: Radek i Andrzej Kalinowscy.

W 2002 roku dołączył do nich znany z zespołu "Mega Dance" Mariusz Gołaszewski. W takim składzie chłopcy grali przez ponad trzy lata. Potem nastąpiły zmiany. W 2005 roku doszedł do nich Krzysztof Faszczewski. Niestety czteroosobowy skład nie zaistniał długo. W lutym 2006 roku odszedł z zespołu jeden z braci -Andrzej, który obecnie przebywa w Anglii. Ze względu na bardzo dużą liczbę koncertów w lipcu 2007 roku doszedł do zespołu Krzysiek Kamieński. Głównym wokalistą zespołu jest Mariusz. Imprezy natomiast prowadzi Krzysiek K. Radek od wakacji 2007 prowadzi i śpiewa na weselach. Należy jeszcze wspomnieć o czwartym członku zespołu - Krzyśku F., którego specjalnością jest gra na instrumentach klawiszowych, ale od czasu do czasu lubi pośpiewać. Grupa nakręciła wideoklipy do utworów takich jak: "Kto więcej", "Jak zabawa to zabawa", "Wierzę w to", "Miałaś, co chciałaś", "Ela", "Jesteś jak sen". Teledyski zespołu Diadem emitowane były na antenie wielu programów telewizyjnych.

Grupa w grudniu 2008 roku wydała swoją debiutancką płytę pt. "THE BEST". Cały czas rozwijają się i pracują nad nowymi utworami. Mają, choć niewielkie, ale własne studio, które mieści się u Mariusza w domu. Służy ono nie tylko na ich potrzeby, ale także kolegom z branży. Poza tym, że sami układają teksty do piosenek i sami sobie zgrywają, korzystają z pomocy dwóch muzyków, którzy głównie robią im aranżacje do piosenek. Zespół Diadem nieprzerwanie koncertuje na terenie całego kraju. Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksowa oprawę muzyczną na różnego typu imprezach: weselach, koncertach, dyskotekach, balach, studniówkach, imprezach plenerowych. Zapraszamy do oglądania nas w programie "Disco Polo Live" na kanale ITV, a także telewizji internetowej itvc.pl, gdzie również możecie nas zobaczyć. 

Najbardziej znane utwory to "Kochanie moje", "Miałaś co chciałaś", "Klaun", "Pokochaj mnie", "Niespełniona miłość". Zespół nakręcił wideoklipy do piosenek "Klaun", "Kto więcej", "Niespełniona miłość", "Nocy czar", "Pokochaj mnie", "Wierzę w to" i "Jak zabawa".

Zespół nieustannie koncertuje na terenie Polski jak i za granicą. Obecnie zespół pracuje nad trzecią płytą która ukarze się w grudniu 2011 roku.

Oficjalna strona zespołu: www.zespoldiadem.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.2/10 (144 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com