Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Carson
Carson
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 19973

Formacja Carson przeszła całą ścieżkę kariery niemal krok po kroku – na początku nie było to takie proste, gdyż ciężko było przebić się pośród ogromnej liczby zespołów disco polo. Zanim muzycy stanęli na prawdziwej scenie i zaczęli grać koncerty czy też grać na weselach, zabawach, festynach, osiemnastkach, studniówkach i wiejskich dyskotekach. Muzycy, a szczególnie lider zespołu cały czas dążyli do upatrzonego celu – była nim popularność, zrobienie wielkiej kariery i granie dla bardziej wyrobionej publiczności – to marzenie się spełniło, gdyż w chwili obecnej grupa koncertuje głównie w znanych klubach i popularnych, modnych dyskotekach.

Najważniejszą informacja dla fanów zespołu, ale także ważnym wydarzeniem dla samego zespołu, jest nagranie debiutanckiej płyty – naprawdę formacja wyjątkowo długo kazała czekać na ten moment. W mediach, a także na koncertach można usłyszeć zupełnie nowe utwory zespołu, takie jak: „Będziesz sama”, „Moje życie- moja gra” i „Za Je Fajna Muza”

 

Oficjalna strona zespołu: www.zespolcarson.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.2/10 (145 glosow )

Teledyski od Carson


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com