Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Basta
Basta
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 26587

Może to był przypadek, może zrządzenie losu - bynajmniej na pewno dziwny zbieg okoliczności,że się spotkali... i ...wszystko sie zaczęło. Połączyła ich pasja, jaką jest muzyka i taniec. I tak upór, konsekwencja, charyzma i ciężka praca sprawił, że stworzyli coś własnego, co odzwierciedla ich osobowoœci, temperamenty i styl. Do tego przyjaźń i świetna atmosfera, jaka miedzy nimi panuje sprawiła, że są prawdziwym zespołem nie tylko na scenie, ale i na codzień - w życiu prywatnym.


Założycielką zespołu jest Ewa. dawniej tancerz - choreograf w grupie Focus. Ta wieloletnia przyjaźń ze Zbyszkiem Perkowskim i wspólne korzenie muzyczne (zespół Focus) zaowocowały również:
- współprowadzeniem programu disco polo & dance - boom hit music, w internetowej telewizji iTVC,
- wspólnym singlem: pt. "Szukaj mnie"
- i często wspólnymi koncertami.


Tancerze to laureaci czołowych miejsc w Międzynarodowym Konkursie Tańca Młodzieżowego:
ADAŚ - III miejsce - kategoria electric boogie
BOGUŚ - I miejsce - kategoria break dance (solo)


Piękna dziewczyna i dwaj przystojni faceci - prawie jak...ich troje. Choreografie przygotowywane są wspólnie na długich i częstych treningach. to mieszanka stylów: dance - hip hop - electro - break dance. Tak jak ich występy i muzyka - są zwariowani, pełni energii, pewni siebie, a jednocześnie skromni i wdzięczni za każdy uśmiech na twarzy. We trójke sprawiają,że od początku koncertu nie można oderwać od nich oczu. Ich muzyka i show na scenie ... publiczność ich po prostu kocha. Dlaczego? Jak sami mówią : "... bo to wszystko jest dla was... "
 

Oficjalna strona zespołu: www.bastadance.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.8/10 (150 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com