Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Time
Time
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 23925

Zespół Time pochodzi z Bielska Podlaskiego. Pierwszy skład grupy tworzyli: Marek Szurpik, Jerzy Szuj i Przemysław Omelaniuk. Kapela zadebiutowała w programie "Disco Polo Live" jesienią 2001 roku za sprawą teledysku do piosenki pt. Telegram. Kawałek ten w bardzo szybkim czasie stał się bardzo popularny. Kolejna piosenka do której zespół nakręcił teledysk to Łzy rozstania. Utwór ten powtórzył sukces poprzedniego przeboju i cieszył się ogromną popularnością. Również debiutancka płyta grupy Time pt. Bez słów i łez, wydana przez firmę Green Star, została pozytywnie odebrana przez słuchaczy. Potwierdzeniem doskonałego poziomu, prezentowanego przez zespół, było przyznanie mu na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie w 2002 roku nagrody za najlepszy debiut.

W 2003 roku grupa zaprezentowała słuchaczom nowe utwory - Impreza i Nic się nie dzieje. Kompozycje te odniosły ogromny sukces.

W 2004 roku pojawiły się kolejne premierowe piosenki - Jessica i Siódme niebo. Również i one stały się wielkimi przebojami. W 2005 roku zespół Time odniósł kolejny sukces za sprawą kawałka pt. Zimna jak głaz. Poza tymi dokonaniami wokalista zespołu Marek Szurpik ma na swoim koncie 4 albumy z cyklu Przeboje Polskich Dancingów, 4 krążki z serii Gala Piosenki Chodnikowej i 2 płytki pt. Cygańskie Disco Polo, które nagrał w duecie z Adamem Chrolą. Wszystkie te albumy wydała firma fonograficzna Folk Music. W chwili obecnej zespół Time jest w trakcie dokańczania swojego drugiego krążka. Jego aktualny skład stanowią: Marek Szurpik, Jerzy Szuj, Paweł Copiuk i laureatka "Szansy na sukces" Magda Budlewska. Oprócz autorskiego materiału grupa wykonuje również repertuar okolicznościowy, ubarwiając swoimi występami różnorodne imprezy. 

Oficjalna strona zespołu: www.time.net.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.9/10 (139 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com