Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Buenos Ares
Buenos Ares
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 21075

Rok 1996 przyniósł wiele pamiętanych do dzisiaj przebojów disco polo. Wśród nich były Pomarańczowe drzewa zespołu Buenos Ares. Za sprawą tego właśnie utworu grupa ta zyskała ogólnopolski rozgłos. Jej skład tworzyli wówczas: Anna Florkiewicz (absolwentka Studium Piosenkarskiego w Poznaniu) i Wojciech Domań. Po sukcesie pierwszego singla duet przygotował kolejną piosenkę pt. Buenos Ares, która miała swoją premierę jesienią 1996 roku. Rówież i ten kawałek spotkał się z życzliwym przyjęciem słuchaczy. Na początku 1997 roku Ania i Wojtek wydali swoją pierwszą płytę, która przyniosła jeszcze takie przeboje jak Opamiętaj się czy Pokochaj mnie.

Latem 1997 roku gotowy był kolejny singiel, tym razem z piosenką Niebo. Utwór ten był zwiastunem nowej płyty zespołu i nawiązywał stylistycznie do piosenki Uh La La La Alexii.

Na początku 1998 roku miała miejsce premiera kolejnego singla z bardzo spokojną piosenką pt. Preludium. W tym samym czasie zespół wziął udział w koncercie Duety w Sali Kongresowej w Warszawie na którym wraz z grupą Viper wykonał piosenkę Gdyby nie Ty. Wiosną 1998 roku ukazał się drugi album pt. The New Power Of Buenos Ares. Jak sam tytuł mówi, był to pokaz nowej siły tego zespołu. Przede wszystkim muzyka zawarta na tym albumie była zdecydowanie bardziej dopracowana i zróżnicowana od tej, jaką grupa zaserwowała na swoim debiutanckim krążku. Z tego albumu pochodzą takie przeboje jak m.in. Czekoladowy sen, Z każdym dniem i Jak ona. Ponadto skład grupy powiększył się o dwoje tancerzy, którzy od tej pory towarzyszyli Wojtkowi i Ani na każdym koncercie. Po nieco dłuższej przerwie zespół powrócił wiosną 2000 roku z nowym singlem pt. Baby, Baby, zaś kilka miesięcy później wydana została jego trzecia płyta pt. Party. Na niej znalazły się takie przeboje jak m.in. Anioł czy diabeł i Wszystko widziałam. Później o zespole zrobiło się cicho. Ania bez powodzenia próbowała swoich sił jako solistka, zaś Wojtek ropoczął karierę DJ'a. Ma na tym koncie spore sukcesy.

W 2004 roku dostał się do finału Mistrzostw Polski Prezenterów Dyskotekowych. W chwili obecnej jako DJ WD gra w wielu polskich klubach 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.6/10 (138 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com