Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Pudzian Band
Pudzian Band
Dodano: 2013-11-01, Liczba odsłon: 10602

Pudzian Band

Zespół "Pudzian Band" powstał w 2005r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski.
Postanowił On zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką "pop-rock". Kapele mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Obecnie mocną rockową muzykę artysta prezentuje tylko na galach KSW, gdzie zagrzewa do walki swojego brata Mariusza. Utwory podnoszące adrenalinę u Mariusza:*Dawaj na ring *Słowiański wiatr *Respekt
Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności. Mimo, iż mocne riffy gitarowe zastąpiła elektroniczna muzyka to nie da się ukryć, iż "Pudzian Band" odnalazł swój styl.


Jak sam Krystian mówi: "odnalazłemstyl w którym się dobrze czuję i przekazuję całą energię" Teledyski nakręcone do "Idę solo", "Dzień za dniem" , "Podnieście w górę ręce"  ukazują nowe oblicze solisty i Jego piękne tancerki :) Obecnie "Pudzian Band" pracuje nad drugą płytą, a jej premiera przewidziana jest na wiosnę 2013 roku. Wokalista ma nadzięję że nowa dancowa aranżacja spodoba się wszystkim. Zespół możecie śledzić na facebooku, jak również na oficjalnym koncie youtube.

 

 

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.pudzianband.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 2.9/10 (95 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com