Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Junior
Junior
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 22037


zespol junior

Zespół powstał z inicjatywy dwóch braci, Tomka (voc) i Marcina (voc, git) Popławskich. W 1994 roku zaczęli nękać mieszkańców osiedla wielogodzinnymi próbami w swoim garażu. Podejrzewam, że dziś może to kogoś zdziwić, ale na ówczesne czasy, garażowe granie było dosyć często spotykane. Zespól jednak się rozwijał, a miejsca w garażu było coraz mniej, więc chłopcy (wówczas 13 i 15 lat) zaczęli poważnie brać pod uwagę możliwość nawiązania współpracy z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy, gdyż tam właśnie cała akcja się rozwijała - tam mieszkali, tam dorastali i tam tworzyła się ich muzyka. Dzięki temu zyskali by odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz bazę lokalowa. I tak w listopadzie 1996 roku po rozmowach z ówczesna dyrektor ośrodka p. Ewa Bobrowska kapela braci Popławskich uzupełniona o Piotra Szczecińskiego, rozpoczyna stałą współpracę z Ośrodkiem Kultury w Choroszczy. Kolejne dwa lata to już koncerty na różnego rodzaju festynach i imprezach plenerowych. W 1999 roku nawiązują współpracę z firmą fonograficzna Green-Star, dzięki czemu zyskują możliwość promocji swoich utworów na skalę ogólnokrajową. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Wkrótce po tym wychodzi ich pierwsza płyta: "Zakręcone lato", która zdobywa ogromne uznanie i gości na pierwszych miejscach list przebojów. Takie utwory jak "Zakręcone lato", "Wiruje świat", "Nic o Tobie nie wiem", "Zdjęcia" szybko zyskują miano przebojów. Chwilę po tym powstaje teledysk do tytułowego utworu, który emitowany jest na antenie programu Polsat. W sierpniu 1999 roku powstaje kolejny teledysk, do utworu "Wiruje świat". Grupa Junior rozwija się w zaskakującym tempie, kolejne koncerty z kilkutysięczną publicznością, np. w Ostródzie robią swoje. W 2001 roku na antenie ukazuje się kolejny klip "Jurata" i podobnie staje się jednym z hitów na wakacyjne wieczory. Zespół w tym czasie opracowuje szereg nowych utworów m.in. takich jak: "Namiętności płomień", "Jesteś piękna, jak milion dolarów" (do tego utworu także nakręcono teledysk), "Być dla Ciebie chcę" i wiele, wiele innych. Niestety na skutek rożnych problemów kolejna płyta wciąż nie zostaje wydana.

W 2003 roku do zespołu dochodzi Tomasz Czech. Rozpoczyna się praca nad kolejna płytą "Cały czas pracujemy nad nowym materiałem, gramy koncerty, nasze najnowsze utwory ("Będę kochać", "Tamte dni nie wrócą", "Łączy nas tylko sex") świetnie sprzedają się wśród coraz to nowszej publiczności." W maju dołączyło do nas dwoje zajebistych tancerzy: Paweł Wiśniewski vel Wiśnia oraz Monia Gudel vel Zamuła.
 

Oficjalna strona zespołu: www.zespoljunior.com/

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.0/10 (148 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com