Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Trinix
Trinix
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 13462

Trinix

Zespół Trinix powstał w 2006r. Założycielem oraz głównym wokalistą jest Mateusz Kowalczyk. Po krótkim czasie do zespołu dołączyli również Artur Wierzbicki oraz Anna Szmigielska. Pierwszym autorskim utworem zespołu był "Pokaż Mi sens" który trafiał w serca wielu samotnych osób. Kolejnymi kompozycjami były "Dawaj, Dawaj" i "Na Dobranoc" Które ukazały się w 2009r. Każda z tych piosenek skupiała się nad tym, aby nie był to kolejny tasiemiec disco-polo tylko utwory musiały mieć pewnego rodzaju przekaz, aby każdy kto słucha tej piosenki powiedział "Stary ja też tak mam". Kompozycje okazały się całkiem dobrymi utworami. Kompozycja "Na Dobranoc" Zajmowała pierwsze miejsca na listach przebojów różnych radii, po czym utwór ukazał się na składance. Zespół tworzy nowoczesny typ muzyki Disco&Polo nazywany często muzyką Dance idąc za tym hasłem ukazał się w 2011r. kawałek "Gorące Lato" który również ukazał się na składane Sun Music.

W życiu zespołu pojawiło się również kilka coverów oraz jeden utwór ze swery Love Disco czyli "Ulotna Miłość". Do tej pory trwają prace nad nowym materiałem, a wiadomo że jak się chce coś zrobić dobrze, a nie tasiemca trwa to miesiącami. Mateusz z zamiłowania jest pianistą, dlatego też zwraca uwagę, aby utwory nie raziły prostotą. Artu z kolei jest miłosnikiem instrumentów strunowych i nie dopuści, aby utwór z gitarą nie miał końcowego show. Do tej pory zespół wystąpił we wielu miejscach w Polsce i wszędzie poskładał obietnice że niebawem będą wychodziły nowe utwory, a więc się tego będzie się tego trzymał.

Oficjalna strona zespołu: www.trinix.ehost.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.2/10 (110 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2023 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com