Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Red Star
Red Star
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 10424

Red Star

Grupa Red Star pochodzi z Zambrowa. Zespół powstał w 2006 roku, założycielem i zarazem liderem jest Adam Krystowski. Od razu zaczął pracę nad pierwszymi autorskimi kompozycjami. Najbardziej znane to "Gwiazda Disco", "Wiem ze płoniesz", "Na zdjęciach ty","Impreza","To jest mój świat".  Do utworów "To jest mój świat" i "Gwiazda Disco" - Redstar nakręcił teledysk, który emitowany był w TVP3 Białystok. Kolejne znane przeboje Zespołu to: "Za to co dałas mi", Joasia, Monika", "Zostańmy tu do jutra".
Są one wstępem do pracy nad płytą Redstar. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów, w tym występ w 2010 r. na Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.
Najnowsze utwory na rok 2011 noszą nazwę : "Burza z piorunami", "Bajka", "Cały świat". W 2011 roku jest zaplanowana pierwsza debiutancka plyta zespolu pt "Nie mow nie".Plyta ukarze sie nakladem fonograficznym firmy Green Star. Zespól ukonczył już pierwszy teledysk do utworu pt "Nie mów nie" który bedzie promowal krazek zespolu.

 

 

 

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.redstarmusic.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.1/10 (75 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com