Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Medium
Medium
Dodano: 2011-11-03, Liczba odsłon: 8071

Medium

Grupa MEDIUM powstała w 2004r, założyli ją  Mariusz i Michał. W 2009r rozpoczęli pracę nad swoim debiutanckim albumem, aby pokazać się szerszej publiczności i być bardziej rozpoznawalnym. Na początku 2010 roku powstał pierwszy debiutancki utwór formacji o tytule „To jest rozkaz", który jest owocem pracy „MEDIUM" natomiast drugi utwór nosi nazwę „Najdalej" i jest lżejszy gatunkowo utworem różniący się zasadniczo od debiutu.

Utwory miały swoje premiery na stronach portali internetowych,  gdzie internauci ocenili je jako dobre, niebanalne, a debiut zespołu był jednym z lepszych w tym czasie.  Kolejnym krokiem było nawiązanie kontaktów z aranżerem i producentem muzycznym Mariuszem Gołaszewskim który zarazem jest liderem zespołu Diadem oraz aranżerem - Piotrem Kiełczykowskim Vanfire. Po owocnych pracach na początku  2011 r ukazał się debiutancki krążek pt. "Każda Laska" do którego został nakręcony klip. Ballada o charakterze miłosnym pt. "Dla Ciebie" nakłoniła nas również do nagrania teledysku. Konsekwencją współpracy z ludźmi z branży muzyczno-producenckiej jest wzbogacenie się zespołu o sekcję taneczną którą tworzą dwie tancerki. Show Formacji MEDIUM można zobaczyć w dyskotekach.

 

 

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.grupamedium.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.8/10 (57 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com