Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Meffis
Meffis
Dodano: 2011-10-29, Liczba odsłon: 14940

Meffis

Grupa Meffis powstała na przełomie lat dziewięćdziesiątych. Jej skład zmieniał się kilkakrotnie, ale od kilku lat nie odnotowano żadnych zmian personalnych. Dorobek zespołu to kasety: "Królowa nocy", "Ostatni mur", "W ramionach ognia", "Cena słów", "Dotyk jak narkotyk" oraz płyty: "Raz dwa trzy" (album), "Maska" (singiel), oraz wydane jako zespół COOLTRES, single: "Cena słów" i "Powiedz to". Ponadto wspólnie z Mariuszem Materą z Chełma nagraliśmy, jako "MARY JANE" w Izabelin Studio koło Warszawy, materiał z muzyką hard-rockową.


Osiągnięcia zespołu były różne, do najważniejszych można zaliczyć: udział w kwalifikacjach do Festiwalu w Opolu (Debiuty 1991), które odbyły się we Wrocławiu, gdzie zajeliśmy drugie miejsce, występ na Festiwalu "Marlboro Rock-In" w Warszawie w 1998 roku a także zarejestrowanie dla TVP Lublin oraz stacji POLSAT ośmiu wideoklipów.

 

Oficjalna strona zespołu: www.meffis.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.4/10 (96 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2021 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com