Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Casandra
Casandra
Dodano: 2011-10-22, Liczba odsłon: 13019

Casandra

CASANDRA to nowy zespół na rynku muzyki tanecznej (disco polo). Założycielką i wokalistką tej grupy jest Elwira Matysiak, która przyjęła pseudonim oraz nazwę zespołu - Casandra.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie stawiając swoje pierwsze kroki w scholi kościelnej w swojej rodzinnej miejscowości. W wieku 16 lat zaczęła uczęszczać do zespołu wokalnego „Chwilka” prowadzonego w klubie kultury „Piast” w Białej Podlaskiej. Podczas lekcji nauki śpiewu i emisji głosu zdobywała wszelką wiedzę z podstaw wokalistyki, którą obecnie wykorzystuje w praktyce.
W 2007 roku zaczęła śpiewać w zespole muzycznym, który prowadzi wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Elwira śpiewa w nim do chwili obecnej. W 2009 roku uczestniczyła w warsztatach wokalnych w Serpelicach pod kierunkiem Magdaleny Rzemek z zespołu Brathanki.


Wiosną 2011 roku Elwira założyła swój własny zespół pod nazwą CASANDRA!  Obecnie zespoł tworzą: Elwira i jej dwie tancerki: Ania Sławińska i Patrycja Sławińska.
Zespół skończył pracę nad autorskim krążkiem muzycznym w stylu muzyki dance. Wydawcą płyty jest znana firma Green Star, a materiał nosi tytuł "Diablica".

Oficjalna strona zespołu: www.zespolcasandra.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.7/10 (66 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com