Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Kamida
Kamida
Dodano: 2009-08-23, Liczba odsłon: 25137

 

Zespół KAMIDA został założony w 1998 roku w Bydgoszczy przez Stanisława Kucińskiego
obecnego lidera i menadżera zespołu. Na początku swego istnienia Kamida zmieniała swoje składy osobowe. Jednak w 2005 roku zespół przeżył największą transformację. Do Staszka i jego małżonki Agnieszki dołączyła Kasia Pawłowska Darek Ryczkowski i Marek Olkuski.
We wcześniejszych latach rozwijaliśmy swoje umiejętności muzyczne w różnych zespołach, lecz dopiero obecny skład przyniósł nam satysfakcję. Gramy wspólnie już od wielu lat, mamy duże doświadczenie muzyczne i jesteśmy zgraną grupą. Potrafimy świetnie bawić się na scenie zarażając tym gości. Muzyka to nasza pasja – kochamy to co robimy. Może dlatego zaczęliśmy pisać własne utwory. Wydaliśmy już pięć płyt i zbieramy materiał do naszej autorskiej płyty. W czerwcu 2009r nagraliśmy swój pierwszy teledysk do” Diamentowej Róży” i „The Diamond Rose”.


Skład zespołu

  • Stanisław Kuciński-to on czuwa nad atmosfera jaka jest w zespole reprezentuje zespół na wszystkich spotkaniach, dba o interesy zespołu, sympatyczny facet nie da go się nie lubić w zespole pełni funkcje menadżera śpiewa oraz gra na instrumentach klawiszowych ma świetny kontakt z młodzieżą. Jest kompozytorem muzyki naszych utworów.
  • Agnieszka Kucińska-żona Staszka jest odpowiedzialna za to, aby konkursy na imprezie były śmieszne i niepowtarzalne w naszym zespole pełni rolę wodzireja, i konferansjera ale gdy ma tylko chwilę wolną od nadawania lubi sobie pośpiewać z Kasią lub napisać tekst do utworu
  •  Kasia Pawłowska-Zawsze uśmiechnięta, każdego wysłucha doradzi uwielbia uczyć się nowych utworów w naszym zespole to ona śpiewa jak słowik, również gra na instrumentach klawiszowych takich jak na przykład akordeon. Autorka tekstów.
  • Darek Ryczkowski- jego hobby to granie na instrumentach perkusyjnych w parze z Markiem potrafią rozbawić największego smutasa zawsze pilnuje Staszka żeby nie zasnął w drodze powrotnej za kierownicą.
  •  Marek Olkuski- najmłodszy w zespole gra na instrumentach dętych, ale nie tylko trąbka, klarnet, a przede wszystkim saksofon to właśnie w te instrumenty dmucha przez całą noc dusza towarzystwa rozśmiesza cały zespół. Od czasu do czasu komponuje muzykę i pisze teksty

Kontakt z zespołem 
Tel. 691-416-904
        783-974-157
e-mail kamida.music1@o2.pl
 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.7/10 (130 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com