Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Maxi Dance
Maxi Dance
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 12076

Maxi Dance

Zespół został założony wiosną 2000 roku z inicjatywy Marka – głównego wokalisty i zarazem "frontmena", autora większości teksów oraz Jarka – mistrza marketingu i reklamy zespołu, a także autora części muzyki i tekstów. Niedługo później nawiązali oni współpracę z Wieśkiem – człowiekiem posiadającym zdolności do układania kompozycji muzycznych będącym autorem muzyki większości utworów.

Od samego początku istnienia zespołu zamiar był prosty – stworzyć grupę grającą muzykę łatwą i przyjemną w rytmach disco – dance, stąd też nazwa zespołu nawiązująca do tej muzyki. Początki jak u każdego były trudne, jednak każdy z nich miał za sobą spory bagaż doświadczeń i szybko grupa zyskała dobrą renomę na rynku lokalnym.

Początkowo w kalendarzu znajdowały się głównie wesela i inne imprezy tego typu. Powoli zaczęły się pojawiać również występy plenerowe, dyskoteki oraz imprezy klubowe. Dzisiaj zespół gra w różnych zakątkach Polski na imprezach różnego typu, współpracując także z innymi zespołami i artystami, zdobywając kolejne doświadczenia muzyczne. Widząc zainteresowanie na rynku i wzrost popularności polskiej muzyki tanecznej zespół postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom i zaczął komponować własne utwory które już niebawem zostaną umieszczone na pierwszej płycie. 

Oficjalna strona zespołu: www.maxidance.nazwa.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.9/10 (88 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com