Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Masters
Masters
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 21263

 

Zespół Masters powstał w 2007 roku. Liderem i wokalistą zespołu jest Paweł Jasionowski - najmłodszy wykonawca muzyki dance w Polsce. W 2008 roku ukazała się debiutancka płyta "Nowy ja". Znalazło się na niej 15 utworów w stylu muzyki tanecznej i dance, a wśród nich największy dotychczas przebój "Zono moja", który śpiewa cała Polska i polonia na świecie. 

Paweł już od dziecka wykazywał zainteresowania muzyczne. W wieku pięciu lat zaczął grać na pianinie. Gdy trochę podrósł, zaczął interesować się innymi instrumentami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj Paweł uczy się gry na saksofonie w średniej szkole muzycznej w Łomży. Równocześnie chodzi do liceum w Zambrowie. W planach ma dalszą naukę na Akademii Muzycznej. Muzyka to jego największa pasja. Paweł jest kompozytorem większości utworów, które tworzy w swoim studio nagraniowym. 

W połowie listopada 2008 roku ukazała się edycja specjalna albumu "Żono moja... i inne przeboje zespołu Masters" na którym pojawiły się najpopularniejsze utwory, ciekawostki o zespole, wywiady, teksty piosenek oraz zdjęcia. Specjalnie na potrzeby albumu Paweł przygotował wersję latino piosenki "Żono Moja", do której został nakręcony fabularny teledysk. 

 

W styczniu 2009 roku Masters pojawił się w kolekcji "Megahity 2008 - Największe polskie przeboje". Z całą pewnością Paweł może czuć się wyróżniony faktem umieszczenia go na równi z tak znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej jak Doda, Feel, Stachursky oraz Łukasz Zagrobelny. 

Obecnie Paweł każdą wolną chwilę spędza w swoim studio przygotowując materiał na kolejną płytę, która ukaże się już niebawem.


 

Oficjalna strona zespołu: www.mastersmusic.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 6.2/10 (111 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com