Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Bad Boys
Bad Boys
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 15778

Grupa BAD BOYS powstała w roku 2009 z inicjatywy dwóch kolegów: Arka Kopaczewskiego i Michała Winieckiego. Dwaj przystojni Panowie, którzy reprezentują gatunek muzyki disco dance pochodzą z okolic Włocławka. Morze pomysłów na nowe melodie i teksty zaowocowały okazaniem się naszej debiutanckiej piosenki pt. Czekam na Ciebie, która szybko ujrzała światło dzienne i pojawiła się na płytach.

Wszystkie piosenki jakie wydaje zespół tylko i wyłącznie są ich twórczością. Michał komponuje muzykę a Arek zajmuje się tekstami.Zespół intensywnie pracuje nad utworzeniem materiału muzycznego spędzając każdą wolną chwilę w studio Michała. Staramy się aby nasze piosenki przypadły do gustu osobom od lat 5 do 105. Tworzymy utwory bardzo melodyjne i łatwo wpadające w ucho. Do współpracy z zespołem BAD BOYS zostali zaangażowani dwaj mistrzowie Polski w tańcu nowoczesnym. 

Oficjalna strona zespołu: www.badboysmusic.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.4/10 (97 glosow )

Teledyski od Bad Boys


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com