Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Tropic
Tropic
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 17622

Na początku 2004 roku 2 młodych chłopaków z wykształceniem muzycznym postanowiło założyć zespół. Start jak u każdego był ciężki. Zaczynali od sprzętu muzycznego niskiej klasy grając przede wszystkim wesela w swoim regionie. Pierwszym problemem, jaki pojawił się na drodze było wymyślenie nazwy. Los sprawił, że słownik wyrazów obcych otworzył się na słowie "tropic" i tak już zostało do dziś. Po kilku miesiącach do zespołu dołączyła gitarzystka i wokalistka - Magda. Skład grupy zmieniał się aż ostatecznie został uformowany. Obecnie TROPIC reprezentują:

Krzysiek- założyciel grupy, wokalista, autor tekstów i muzyki. Odpowiedzialny za sprawy marketingowe. Wykształcenie muzyczne.

Magda- wokalistka wprowadzająca dużo ożywienia swym niepowtarzalnym głosem.

Przemek- wokal, inst. klawiszowe.

MIrek oraz Kamil -dwaj przesympatyczni tancerze.

Koncert zespołu TROPIC to nie tylko atrakcja muzyczna, ale i wizualna. Zapewnia ją grupa taneczna przyciągająca zarówno żeńska jak i męską rzeszę fanów.

W 2006 roku powstał plan zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. Plany stały się faktem w 2007 roku. Powstają pierwsze autorskie piosenki zespołu charakteryzujące się profesjonalnym brzmieniem wybiegającym daleko w przód od klasycznych zespołów disco polo. Muzyka ma charakter lekki, imprezowy, porywa do tańca i z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono sympatyków.

 

Oficjalna strona zespołu: www.tropic.xx.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.4/10 (100 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com