Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Maxx Dance
Maxx Dance
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 16169

 

Zespół MAXX DANCE założony we wrześniu 2007 roku. Nazwa MAXX DANCE wiąże się z naszą niedaleką przeszłością w zespole MEGA DANCE. MEGA (DANCE) oznaczało dużo tańca, dużo muzyki dance. MAXX DANCE jeszcze więcej niż MEGA - granie na maxxa !!! Skład zespołu: Dariusz „DJ DARIO” Trochimczuk oraz Bartosz Kulesza. W składzie MAXX DANCE są również dwie młode, urocze dziewczyny, które swoimi popisami scenicznymi wzbogacają koncerty grupy. 
Każdy występ jest gwarancją bardzo dobrej imprezy na wysokim profesionalnym poziomie. 
Darek – doświadczenie sceniczne zdobywał od 1996 – 1999 r. w zespole VABANK; od 2000 – 2007 r. związany z MEGA DANCE.  
W tym ostatnim współtwórca sukcesów zespołu MEGA DANCE, charakterystyczna charyzma i twarz zespołu (wydane trzy płyty) – w mediach znany z programów „Disco Polo Live", "Muzyka na BIS" oraz "Piosenka na życzenie" w TV Polsat, a także na platformie cyfrowej "Cyfra+", w programie "W rytmie disco", „Boom Hit Music”
Związany z muzyką od najmłodszych lat – od Szkoły Podstawowej prowadzący dyskoteki szkolne, kolonijne, praca w radiowęźle szkolnym. DJ, prezenter, wodzirej, MC. Autor kompozycji i testów. 
Bartek – doświadczenie zespołowe 2002 – 2005 r. zespół SERVIS; od 2005 – 2007 r. – MEGA DANCE.
Wokalista w poprzednich zespołach, również współtwórca sukcesów zespołu MEGA DANCE.
Związany z muzyką od najmłodszych lat – od Szkoły Podstawowej po liceum udzielał się wokalnie na wszelkich uroczystościach szkolnych. 
Ukończona szkoła muzyczna 1 stopnia, 9 lat nauki tańca towarzyskiego w jednym z prestiżowych klubów tanecznych w Białymstoku. Autor kompozycji i testów. 
O sobie:
Darek – blondyn o niebieskich oczach, zodiakalna Ryba. Jego ulubiony zespół to Guns N’Roses, a muzyczne wzorce Darek czerpie z zespołu ATB. Ulubiony film to „Braveheart”, a Mel Gibson to aktor, którego podziwia na ekranie.. Największą przyjemność na koncertach sprawia mu publiczność żywiołowo bawiąca się. Najlepiej wypoczywa pijąc piwo z kolegami lub wyjeżdżając w góry. Gdy nie musi nic robić, poświęca czas błogiemu lenistwu. Nie lubi u kobiet niewierności, głupoty i nachalności. U ludzi ceni szczerość i Ci zyskują najwięcej w jego oczach. Zły nawyk, do którego się przyznaje, to spanie. Za najważniejsze w swoim dotychczasowym życiu uważa „bycie sobą” i ma nadzieję, że pozostanie takim do końca. 
Bartek – niebieskooki brunet z pod znaku Raka. Lubi długie podróże w gronie przyjaciół. Często uparty i nie ustępliwy. Jego pasją są samochody i szybkie motory. Interesuje się sportem zwłaszcza piłką nożną i tańcem towarzyskim. W wodzie czuje się jak ryba, wolne chwile spędza na basenie lub wypoczywa w saunie. Uwielbia imprezy. Świetnie gotuje jego specjał to pieczeń z indyka. Nie znosi robić zakupów. Miewa dziwne pomysły i potrafi zaskoczyć. Jego autorytetem są rodzice. 
Aktualnie zespół pracuje nad debiutanckim albumem, na którym znajdzie się dużo energicznej muzyki, wiele nowoczesnych brzmień i pozytywnych emocji. 
Utwór promujący nową płytę „Pragniesz mnie” ukazał się już w wydaniu specjalnym tygodnika „Tina” nr 04/2008 z CD cz. 6 kolekcji DISCO RELAX, natomiast remix oraz wywiad w nr 16/2008 z dnia 8 kwietnia 2008 r.
Kolejną propozycją jest singiel „ Żar miłości”.
Grupa jeszcze w tym miesiącu weźmie udział w nagraniu teledysku, a klip sceniczny zarejestrowany podczas jednego z występów będzie można obejrzeć, wkrótce na ich stronie internetowej.


 

Oficjalna strona zespołu: www.maxxdance.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.1/10 (89 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com