Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Love System
Love System
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 20603

 

Grupa Love System powstała w 1994 roku z inicjatywy Moniki Pawłowskiej i Arkadiusza Foksa. Ich pierwsze dwie kasety wydane przez firmę Blue Star cieszyły się ogromną popularnością wśród fanów tradycyjnej odmiany disco polo. Przyniosły one takie przeboje jak m.in. Agata, Czarne jagody, Kolor chmur czy też Czułe słowa. W 1998 roku duet nawiązał współpracę z firmą fonograficzną S.T.D. i wówczas jego działalność nabrała mocnego rozpędu. Kolejny album pt. A teraz my zaowocował kolejnymi dwoma przebojami - Suprise i Wyspy marzeń. W 1999 roku ukazała się kolejna płyta zatytułowana Siciliano. Tytułowy utwór z tego krążka uchodzi za największy hit w dorobku tej grupy. Innym przebojem z tego albumu była piosenka pt. Wspomnień czar. W tym samym czasie grupa Love System nawiązała współpracę z firmą Magic Records, dzięki czemu jej anglojęzyczne piosenki takie jak Natalie, See My Desire czy Bim Bam Boy znalazły się na składankach z muzyką dance, takich jak Dziewczyna 5, Popcorn 8 i 20 Top Dance Hits - Strefa Tańca Radia Wawa Vol. 1.

W 2000 roku zespół wydał płytę pt. Wesele na której zamieścił znane przeboje z repertuaru weselnego. Obok tradycyjnych przyśpiewek weselnych znalazły się na niej takie utwory jak Małgośka z repertuaru Maryli Rodowicz czy też Miłość jak wino z repertuaru Eleni.

W 2001 roku ukazała się siódma i zarazem ostatnia płyta pt. Papierowy księżyc. Na tym krążku grupa zamieściła taneczne wersje znanych polskich przebojów sprzed lat. Wśród nich m.in. Papierowy księżyc Haliny Frąckowiak, Dwa serca jak pociągi dwa Grażyny ¦witały, Chałupy welcome to Zbigniewa Wodeckiego czy też Daj mi tę noc grupy Bolter. Po wydaniu tego albumu o zespole wszelki słuch zaginął.

Na koniec warto jeszcze dodać, iż Monika i Arek byli parą nie tylko na scenie, lecz również i w życiu prywatnym. Ponadto Monika ma za sobą przygodę z telewizją. Przez rok byla gospodynią pewnego programu muzycznego, emitowanego na jednym z kanałów tematycznych Polsatu Cyfrowego.


»Oceń zespół:

Srednia: 4.1/10 (156 glosow )

Mp3 od zespołu Love System


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2022 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com