Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > M.JAY
M.JAY
Dodano: 2013-10-22, Liczba odsłon: 7617

M.JAY

M.JAY to propozycja dla tych którzy uwielbiają słońce, wakacje i muzykę taneczną. Pierwszy singiel z premierowym utworem „Badabim Badabam” pojawił się pod koniec lata 2013 roku i został wydany przez Magic Records. Utwór z gorącego krążka bardzo szybko stał się hitem w dyskotekach i polonijnych klubach.
Klip do utworu „Badabim Badabam” został wysoko oceniony przez znawców muzyki tanecznej. Teledysk M.Jay-a można zobaczyć w ogólnopolskich mediach m.in. w telewizji: Polo TV, ITV, TVR, TV Disco, TV Silesja, oraz na portalach m.in. Onet, Muzodajnia. Kolejna produkcja nadal nawiązuje do rytmów disco i jest doskonałą propozycją na imprezki to „Disco SanFrancisco”.

M.JAY świetnie wszystko przemyślał, prezentuje projekt którego chce się słuchać i uczestniczyć w zabawie podczas jego koncertów. Budzi się, gdy zapalają się światła, gdy trzyma mikrofon w dłoni czuje, że istnieje - właśnie dla tej chwili. Tak, to idealny czas aby powstał pomysł na stworzenie nowości na rynku Power Dance. W jego twórczości łączy nowoczesne elementy muzyki rozrywkowej z bardzo dużą dawką dancowego brzmienia.
M.JEY w branży muzycznej robi duuuuże zamieszanie, sami zobaczycie jak powstaje nowa gwiazda muzyki która elektryzuje.
Niesamowite brzmienie i wsparcie artyście zapewniają najlepsi producenci w Polsce A.P.E. Music.

Oficjalna strona zespołu: www.facebook.com/MariuszM.JAY

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.6/10 (68 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com