Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Bracia Lewkowscy
Bracia Lewkowscy
Dodano: 2012-10-11, Liczba odsłon: 4609

Bracia Lewkowscy

Bracia Lewkowscy - Irek, Radek, Zenek oraz Łukasz. Jak sama nazwa wskazuje to czwórka rodzonych, pozytywnie nastawionych do życia braci z krwi i kości. Urodzeni i wychowani w Dobrzyniewie Dużym k/Białegostoku (jak mówią w najpiękniejszym miejscu na świecie). Korzenie zespołu sięgają 1990 roku kiedy to na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w rodzinnej miejscowości odbył się pierwszy występ zespołu.
Od tego czasu grupa występowała na setkach imprez rozrywkowych oferując widowni niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę.

Za namową grona przyjaciół w 2010 r grupa rozpoczęła prace nad produkcją autorskiego materiału. Godziny spędzone w studio zaowocowały w listopadzie 2010 r pojawieniem się pierwszego utworu promującego przyszły krążek "Kochaj albo rzuć". W sierpniu 2011 światło dzienne ujrzał album wydany nakładem wydawnictwa FOLK na którym znalazło się 15 autorskich utworów. Najpopularniejsze z nich to "Koleżanka z pracy", "Dziewczyna z wakacji", "Stary hit", "Mazurskie lato" czy utwór tytułowy "Kochaj albo rzuć".

Oficjalna strona zespołu: www.bracialewkowscy.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.8/10 (45 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com