Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Impuls
Impuls
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 20467

Impuls

Zespoł IMPULS powstał w 2001 roku w Białymstoku. Pomysłodawcą, założycielem autorem piosenek i jednocześnie wokalistą w zespole od początku istnienia grupy IMPULS jest Piotr Kobyliński. Nazwa zespołu powstała w skutek "impulsu" do zrobienia czegoś dobrego dla polskiej piosenki. Brzmi nie skromnie a jednak się udało. Nakładem firmy fonogra- ficznej GREEN STAR już w maju 2002 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. "Explozja". Dzieki promocji zespołu w telewizji Polasat a ściślej ujmując w programach muzycznych Disco Polo Live, Szczesliwa 8-ka, Boom Hit Music.Piosenki takie jak Nierealny Świat, Explozja czy Teraz Razem śpiewa do dziś cała polska. Pierwsza płyta zespołu stała się kolejnym "impulsem" do rozwoju grupy na szerszej scenie muzycznej. Popularność w mediach dała grupie niezliczoną ilość koncertów tak w kraju jak i za granica. Na swoje koncerty zespół ściąga tłumy fanów i nie tylko, wielbicieli gatunku ale również zwykłych ludzi spragnionych po prostu dobrej zabawy!akładem firmy fonograficznej GREEN STAR w kwietniu 2006 roku ukazała się od dawna oczekiwana druga płyta zespołu pt. "Białe Anioły".

Materiał zawarty na tej płycie ukazuje nowe oblicze zespołu, ale jednocześnie nie odbiega klimatem od utartych kanonów polskiej muzyki tanecznej. Dotychczasowi fani zespołu powinni czuć się usatysfakcjonowani a nowi słuchacze znajdą tu z pewnością coś dla siebie, wszak zespół działa zgodnie z maksymą "dla każdego coś miłego".Rok 2009 to kolejna trzecia płyta pt"Dla Was".Jak sam tytuł wskazuje płyta zadedykowana została dla fanów zespołu,oraz dla wszystkich lubiących Polska Muzyke Taneczną.Obecnie zespół pracuje na kolejna czwarta juz płytą. Aktualny skład zespołu:

Piotr Kobylinski
Krzysztof Kostacewicz
Justyna Julita Jaczynska
Justyna Grabowska

Oficjalna strona zespołu: www.zespolimpuls.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.8/10 (137 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2021 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com