Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Lets Dance
Lets Dance
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 8063

Let's Dance

Zespół Let's Dance pochodzi z Podlasia, dokładniej z Zalesian k. Białegostoku. Zespół istniej od roku 2010 natomiast początki powstania sięgają roku 2008.  Czynnikiem który spowodował powstanie zespołu był fakt iż kochamy muzykę i lubimy to co robimy. Autorami tekstów są Łukasz Szewko (Wokalista Zespołu) oraz, Łukasz Stasiewicz. Członkowie zespołu znają się jeszcze z czasów szkolnych. Współpracują z wieloma aranżerami i osobami związanymi z pracą studyjną m.in. DJ Van Davi, Serenity, Kamil Kwiatkowski, oraz Jorsh.
W chwili obecnej utwory tej formacji to: Kochanka, Chce Pokazać Tobie Raj. Początki zespołu to praca nad własnymi utworami, ćwiczenia i praca studyjna. Celem zespołu jest wydanie płyty na rynku polskim. Zespół Let's Dance tworzy i wykonuje przede wszystkim muzykę Disco Polo i Dance nie boi się wielu innych produkcji oraz prób łączenia gatunków. Z chęcią występuje na koncertach, imprezach okolicznościowych, zabawach i imprezach w klubach w całej Polsce.

Oficjalna strona zespołu: http://www.facebook.com/pages/Formacja-Lets-Dance/215204155202886

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.8/10 (82 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com