Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Blackband
Blackband
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 8278

Blackband

BLACKBAND to formacja z Ełku założona w 2008 r. przez Krzysztofa Czarneckiego – wokalistę, kompozytora i aranżera. Krzysztof już latach 80’ był założycielem wielu zespołów m.in. KRAFT i po kilkuletniej przerwie postanowił powrócić do muzycznych talentów i stworzył właśnie BLACKBAND. Zespół przechodził pewne transformacje personalne i obecnie skład zespołu stanowią 4 osoby: m.in. Krzysztof, Edyta, Beata i Mariusz. Żeńska część zespołu to wokalistki: solistka Beata i Edyta /chórki/. Mariusz jest specjalistą od instrumentów klawiszowych.
Zespół właściwie debiutuje w autorskich kompozycjach i tworzy obecnie materiał na debiutancki krążek. Twórczość Krzysztofa skłania się raczej w kierunku klubowych brzmień czego owocem jest już utwór „Czekaj na mnie kochanie”, który powstał przy współpracy ze znakomitym aranżerem Pawłem Szymczykiem – Serenity. Powstają kolejne klubowe brzmienia przy współpracy z producentem muzycznym TEONUTS.  Szeroko pojęta współpraca ze znakomitymi aranżerami oznacza to, iż zespół będzie nas zaskakiwał produkcjami na bardzo wysokim poziomie.

Oficjalna strona zespołu: www.blackband.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.7/10 (69 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com