Logowanie:
Teledyski > Toples > Toples - płyniesz w moich żyłach

Dodano: 2009-08-14
Dodał: Thomaz
Wy¶wietleń: 12332
Komentarzy: 1
Oceń teledysk:

Srednia: 2.4/5 (53 glosow )

Poprzedni
Toples - Na sercu rany
Następny
Toples - TęsknieTekst Piosenki: Toples - płyniesz w moich żyłach
Toples - płyniesz w moich żyłach

Dlaczego? Dlaczego nie ma Ciebie tu zemna? Chciałbym poczuć twej miłości piękno, serca twego najcielpejszy rytm niepowtórzy mi nic i nikt mietkość dłoni wyraz twoich oczu chciałbym jeszcze ,chciabym chodz przez chwile poczuc spojrzenia twe płonace pożadaniem tego mi dzis brak tego brak mi dzis kochanie. Oddaleni tak bardzo od siebie jak daleko jak dokładnie nie wiem .Wiem natomiast ze zyje teskonota wiara w nasze uczucie, wiem ze zyje po to bymóc Cie znowu ujrzec przytulić, pocieszyć, karmic sie twoim głosem nigdzie sie nie spieszyc swe odbicie ujrzec jak dawniej w tych zrenicach tym przepieknym uśmiechem i sie wciąż zachwycać.
Płyniesz w moich żyłach bez Ciebie nie ma mnie.Jesteś częścia mego życia. Kocham Cie 2x
Byle truje sie wspomnieniami one mnie wspieraja podtrzymuja mą nadzieje zemna pozostaja ,buduja me marzenia lekko wyidealizowane mam nadzieje ze długo bez Ciebie nie pozostane.Co robisz? O czym teraz myślisz? Czy dzisiejszej nocy takze mi sie przyśnisz? Zamykam oczy zatapiam sie w snu odchłani, jestesmy wraczcie razem w sobie zakochani. Niechce budzic sie z tego snu, niechce sam sie budzic, kolejna noc cierpiec, nadzieja sie łudzić że za chwile do mnie przyjdziesz, tak jak dawniej było przebaczysz mi wszystko jak by nic sie nie zdarzyło, to wszystko mineło co było najpiekniejsze pozostały mi dzisiaj tylko listy i wiersze pisane o Tobie, o nas ,o tym co do Ciebie czuje nie ukrywam nadal Ciebie potrzebuje.
Płyniesz w moich żyłach bez Ciebie nie ma mnie jesteś cząstko mego życia. Kocham Cie 2 x

Tekst dodany przez: iwcia


Komentarze do "Toples - płyniesz w moich żyłach"

Dodał(a): seniorita Dnia: 2009-10-30 16:31:10

TAKA NOSTALGICZNA PIOSENECZKA...Nick
tre¶ć
Kod
Przepisz kod:
 

Polecamy
Losowe
Popularne
Ostatnio Dodane
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2021 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com