http://thomaz.usermd.net/discostrefa/

:: Levelon - Chcialbym
Wiadomo¶ć dodana przez: Grzekus (2020-01-11 19:26:07)

Levelon - Chciałbym.
Tekst:
1. Chciałbym zabrać Ciebie gdzieś daleko od tych ludzi stąd, żeby poczuć wolność i popłynąć z Tobą gdzieś pod prąd. Tyle przyjemności czeka na nas w innym świecie, weź to piwo w dłoń, wypij ze mną jedno, drugie, trzecie. Potem mała chodź na plaże, tam gdzie będziemy we dwoje, mam Ciebie obok i o przyszłość się nie boję. Wiem, że już do końca życia będę kochał tylko Ciebie, przytul się mocno zawsze, gdy będziesz w potrzebie.
REF: Ja do ciepłych krajów chciałbym zabrać Cię maleńka, wsiąść z Tobą na łódź, żeby miłość czuć. Lecieć do Dubaju, dwa pokoje plus łazienka, zamknąć się na klucz, po plaży się snuć. 
2: Kiedy będziesz leżeć obok mnie i patrzeć na horyzont, złap za rękę mocno i nie puszczaj, niech to inni widzą. Zobacz mała, że marzenia same się spełniają, tylko proszę nie patrz na to co inni gadają. Potem mała chodź na plaże, tam gdzie będziemy we dwoje, mam Ciebie obok i o przyszłość się nie boję. Wiem, że już do końca życia będę kochał tylko Ciebie, przytul się mocno zawsze, gdy będziesz w potrzebie.

Levelon - Chcialbym.
adres tej wiadomo¶ci: http://thomaz.usermd.net/discostrefa/news.php?id=61782