http://thomaz.usermd.net/discostrefa/

:: SOLEO - Vixa u lysego
Wiadomo¶ć dodana przez: Grzekus (2020-01-11 19:22:45)

SOLEO - Vixa u łysego.
Tekst:
1. Ja jestem łysy i ja tu rządze, mam znajomości, układy, pieniądze. Ta dyskoteka to moje życie, bierz ze mnie przykład a też będziesz na szczycie. * O tak o tak już łysy daje znak, zaczynamy pierwszy taniec, lewa, prawa potem bar. A tam A tam szklana jedna szklany dwie, kulturalnie zapamiętaj u Łysego bawisz się. Nie sam tyle dam prestiżowo żaden chłam, tylko tutaj znajdziesz odprężenia wyjątkowy stan. A głos ten głos, tworzy dla nas dobry sztos, wszystkie łapy idą w górę Vixa ma dziś procent sto. tutututuruturututurututututurututututuru PKP.
Ref: Vixa u Łysego u Łysego Vixa Hej, Vixa U Łysego Browar, Wódę Lej. Vixa u Łysego u Łysego Vixa Hej, Vixa U Łysego Wódę, Browar Lej. x2 Vixa u Łysego...
2. Ja jestem Łysy, wszyscy to wiedzą, w moim lokalu nigdy nie wieje biedą. Najwyższe loty, standardy z Ameryki, na placu stoją światowej klasy bryki. * Jest lans jest bounce, pomarańcze dobry trance, tak nam zwija się godzina tak nam zapierdala czas. A noc ta noc nie odpuszcza daje moc, to łysego jest załsuga bo to łysy jest tu boss. I trwa i trwa Vixa mocno uderza, takie było załorzenie taki był na dzisiaj plan. Więc go let's go nie do podrobienia Show, jak ekipa jedna razem głośno zaśpiewamy to. tutututuruturututurututututurututututuru.

SOLEO - Vixa u lysego (Teledysk)

SOLEO - Vixa u lysego.
adres tej wiadomo¶ci: http://thomaz.usermd.net/discostrefa/news.php?id=61781