http://thomaz.usermd.net/discostrefa/

:: Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety
Wiadomo¶ć dodana przez: Grzekus (2019-03-08 22:03:14)

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety.  Kolejna Energetyczna Nowość od SOLEO-ńczyków. Tym razem ten niesamowity boysband z okolic Sochaczewa zaprosił do współpracy Boskiego Diego. Wynikiem ich działania jest mega energetyczny utwór pt. Skazani na Kobiety. Klimaty które w ostatnim czasie wpisały się na dobre w styl SOLEO-ńczyków i tym razem nie zawodzą. Teledysk powstał we współpracy z Ekipą Faster Media która stanęła na wysokości zadania i stworzyła piękny wręcz zagraniczny obrazek. Zresztą posłuchajcie sami. SOLEO i Diego - Skazani na Kobiety.
Tekst:
1. Co Wy z nami wyprawiacie, skąd u Was ta siła? Ile procent macie w sobie, że tak długo trzyma. To jest niemożliwe, to jest nienormalne, bez Was źle a z Wami gorzej i tak już zostanie. To jest niemożliwe, to jest nienormalne, bez Was źle a z Wami gorzej i tak już zostanie.
Ref: Skazani na Kobiety, na wszystkie wady Ich i zalety, na Miłość, pocałunki, nienawiść, porachunki. Skazani na Kobiety - My Faceci. Skazani na Kobiety, na wszystkie wady Ich i zalety, na Miłość, pocałunki, nienawiść, porachunki. Skazani na Kobiety - My Faceci.
2.Przecież tak się żyć już nie da, każdy Ci to powie. Po co ciągle nad nim stoisz, po co mącisz w głowie? On chce się dziś napić, on chce się zabawić, raz od świata dostać więcej niż Twoje porady. On chce się dziś napić, on chce się zabawić, raz od świata dostać więcej niż Twoje porady.

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety (Teledysk)

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety.
adres tej wiadomo¶ci: http://thomaz.usermd.net/discostrefa/news.php?id=54314